- Zan'Shi - Index du Forum
- Zan'Shi -

 
- Zan'Shi - Index du ForumFAQRechercherMembresGroupesProfilS’enregistrerConnexion Bienvenue sur le forum des Zan'Shi, les passionnés de sportives japonaises dans le var. 
[size=24]PROCHAIN RASSO SAMEDI 7 NOVEMBRE/size]
Vjersha Per Flamurin

 
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    - Zan'Shi - Index du Forum -> Business -> Annonces et Bons Plans
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
cheryfan
Membres メンバー

Hors ligne

Inscrit le: 31 Mar 2016
Messages: 33
Localisation: Napoli
Masculin

MessagePosté le: Lun 2 Mai - 20:31:43 (2016)    Sujet du message: Vjersha Per Flamurin Répondre en citant

PublicitéSupprimer les publicités ?Vjersha Per Flamurin > urlin.us/237s0


Vjersha Per Flamurin


b68026692e
ajupi - Ku Kemi Lere Faik Konica - Flamuri Ali Podrimja - Poema Hija E Tokes Sahit Shala - Kush Ia Mori? Asdreni - Lulekuqja Sahit Shala - Pse S'me Merr? Arben Duka - Greket Ismail Kadare - Kercenimi Migjeni - Mbas Tryezs Hivzi Sulejmani - Vendi Im I Shtrenjt Andon Z. Mbase e kam gabim, por mua me ndodh qe ne krijim e siper te me dalin vetvetiu ca fjale, qe dhe mund te mos ekzistojne ne shqipen e shkruar. Poezine "Kosoves" nuk e gjeta. Ty-ty-ty me nje makune pa ja ulur shpejtesi sa i mbyll syte dhe i hap xhaxhi mjeku erdhi vrap Xhaxhi mjeku kur e pa me bajame qenka tha . Shqipja Na mekoi qumshti i gjirit Na ushqeu gjuhe e shpirtit Na gjumoi nder perralla Me e embla shqipe-fjala.

Me nderime, Xhabir Alili,Chicago, USA I Ilirides jam Iliri, dhe i lire dua me mbet. Falemnderit!!! Ndryshuar pr her t fundit nga Dita : 27-11-2007 m 17:16 Prgjigju Duke Cituar . Hyrje e gjate, per sa deshiroj qe te paraqes: Nese ka deshire dikush prej jush mund te me orientoje ne kete teme ose me mesazh privat per poezi te veten ne kete forum me teme Flamurin, 28 Nentorin, Shqiptarine. A me tregon se ku gjendet ne forum? Po i sjell me poshte te permbledhura poezite. Kam mjaft nga shkrimtare qe i njohim qe te vegjel nga librat e letersise ne shkolle, por me erdhi si ide ne mendje qe te perfshijme poezi dhe nga autore te rinj. Po njeriu vet, cil do n jet? --Do vend' e tij. News Feed Poezi per Gjithqka January 8, 2013 Ky flamuri kuq e zi qe po valvitet ne shqiperi. Ku Kemi Ler N 'vend kemi ler? Ku na bjn nder? --N Shqipri. Jam Malesia e Dede Gjon Lulit, jam shqiponja ne pale te flamurit. Jam Ulqini , jam Malesia, edhe mua me therret liria.

free download 50 shades of grey darker pdf.rar[Crimson Comics (Carmine)] Robin Hard (One Piece) [English].rarxforce keygen revit 2012.ziphide my ass! pro vpn .rardll fixer 2.9.72.2490 [2012]Sexual Pleasure Reaching New Heights of Sexual Arousal and Intimacy Positively SexualDanceHall Mix Party (2012)free download ebook catching fire 2011.rarPendulum Immersion 2010 DOHNo Dessert, Dad, Till You Mow the Lawn (1994): download links


Revenir en haut
Contenu Sponsorisé


MessagePosté le: Aujourd’hui à 02:55:52 (2018)    Sujet du message: Vjersha Per Flamurin

Revenir en haut
Montrer les messages depuis:   
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    - Zan'Shi - Index du Forum -> Business -> Annonces et Bons Plans Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

 
Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | Creer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Traduction par : phpBB-fr.com
Thème Pluminator imaginé et réalisé par Maëlstrom